Pobočky BECHERPLATZ a.s.

Restaurace Karla IV.

Provozujeme restauraci. Nabízíme jídla teplé i studené kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje, čepovaná piva. K dispozici je salonek, Wi-Fi připojení k internetu a parkování. Možnost platby kartou.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Restaurace Na Nebi

Provozujeme restauraci. Nabízíme jídla teplé i studené kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje, čepovaná piva. K dispozici je letní zahrádka a terasa pro kuřáky. Wi-Fi připojení k internetu a parkování. Možnost platby kartou. Magickou atmosférou ...

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Bufet Orion

Nabízíme jídla teplé i studené kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje, čepovaná piva. Prostory bufetu jsou také vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, společenských akcí, svatebních hostin atp. Výdejní okno, Možnost platby kartou.

Horské občerstvení

Hotel Orion

V našem hotelu najdete prostorná moderní dvoulůžková, třílůžková a čtyřlůžková studia a čtyřlůžkové apartmány, které jsou zařízeny elegantním moderním tmavým nábytkem s doplňky ze světlého dřeva. K dispozici wellness centrum, dětská herna, restaurace. Vlastní …

Ubytování v hotelu

Obchod Jana Bechera

Provozujeme prodejnu zaměřenou na tradiční karlovarskou Becherovku. Nabízíme mnoho druhů a speciálních edicí Becherovky. Možnost platby kartou.

Prodejna

Brzy otevírá (v 09:00)

Nápoje Becherplatz

Provozujeme prodejnů nápojů. Nabízíme především piva z našeho Pivovaru Karla IV.

Prodejna nápojů

Brzy otevírá (v 09:00)

Suvenýry Becherplatz

Provozujeme obchod se suvenýry. Prodáváme tradiční karlovarské předměty. Nabízíme svíčky, hrnečky, skleničky, produkty Mrtvého moře, pivní kosmetiku a další. Možnost platby kartou.

Prodejna suvenýrů

Brzy otevírá (v 09:00)

Kavárna Becherplatz

Provozujeme kavárnu. Nabízíme kávu, čaje, zákusky, občerstvení a pivní zmrzlinu.

Kavárna

Brzy otevírá (v 09:00)

Apartmány Becherplatz

Nabízíme ubytování ve dvou moderně zařízených apartmánech. K dispozici je vlastní parkoviště, Wi-Fi připojení zdarma. Možnost ubytování i se psem.

Ubytování v apartmánech

Pivovar Karel IV.

Provozujeme vlastní pivovar. Zaměřujeme se na vaření světlých, polotmavých a tmavých ležáků, speciálů a svrchně kvašených piv. Naše tradiční karlovarské pivo můžete ochutnat přímo v naší restauraci, nebo v partnerských prodejnách.