Pobočky Daniel Jedlička

Horské středisko PAM

Provoz horského střediska. Možnost zapůjčení silničních skútrů, dětských vozíků, whirlpool, volejbal, venkovní kuželník, půjčovna horských kol a lyží, sauna, fitness. V okolí upravené běžecké tratě, vleky, sjezdovky, cyklotrasy. Celoroční provoz.

Hotel Bellevue ***

Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 12 pokojů (2–3 lůžkové s možností přistýlky), je vybaveno sprchovým koutem s WC, televizorem s možností příjmu satelitních programů a telefonem. Hotelová restaurace (kapacita 55 míst) s vyhlídkovou terasou (kapacita …

Bufet Na Cihelnách

Nabízíme příjemné posezení v bufetu na Cihelnách, ke kterému se dostanete z našich hotelů krásnou procházkou lesem (cca 2 km). V zimních měsících udržovaná běžecká stopa.

Horská chata Pam

Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových pokojích se svým sociální zařízení (sprcha a WC) o celkové kapacitě 28 osob. K dispozici je kuchyňka, společenská místnost, úschovna lyží a parkoviště.

Hotel Petr

Nabízíme ubytování v rodinném hotelu s kapacitou 7 pokojů s vlastním balkonem, vlastním sociálním zařízením a TV s možností příjmu satelitních programů. Hotel má též dependance s 8 pokoji se stejným vybavením. K dispozici je restaurace s celkovou kapacitou …

Depandance Bellevue II

Ubytování v hotelu s kapacitou 12 pokojů (2–4 lůžkových), všechny mají samostatné sociální zařízení. Možnost vlastního grilování – vše potřebné obdržíte v restauraci hotelu Bellevue.

Depandance Bellevue

Nabízíme ubytování v osmi pokojích s balkonem a vlastním sociálním zařízením a televizí s možností příjmu satelitních programů. K dispozici je restaurace. Možnost grilování.