Golfové tréninkové podložky - jaké technické parametry jsou při nákupu nejdůležitější?

Jedině poctivý trénink z vás udělá mistra golfu. Zkuste si proto pro perfektní švih pořídit golfovou tréninkovou podložku. Už její samotná barva vám připomene pohyb na greenu. Trénovat se vám proto bude snadno. Jakou podložku zvolit?

Golfová tréninková podložka

Golfové tréninkové podložky tvoří zelený podklad, na kterém jsou vyznačeny orientační body, které vám umožní zlepšit si švih i přesnost úderu. Hodně vám pomůže asi zlepšit techniku. Perfektní úder vyžaduje manuální dovednost, a to jak při švihu, odpalu i puttování. Důležitá je volba polohy nohou, rukou i očí ve vztahu k míčku. Právě tato poloha může výrazně zlepšit vaše herní výsledky.

Golfová podložka je ve formě koberce

Nejjednodušší golfová podložka má formu koberce, vzhledem připomíná umělou trávu a je na ní prostor na tee. Tréninková podložka může být použita v interiéru i exteriéru. Můžete ji položit i na trávník a vytvořit si svůj první mobilní mini driving range. Nejmenší podložky mají rozměry do 1×2 m, podobně jako karimatka a 5 mm silná pěnová podložka skvěle absorbuje energii golfové hole dopadající na zem.

Tréninková rohož pro puttování

Umístění míčku do jamky můžete skvěle natrénovat na podložce pro puttování, která umožňuje z malé vzdálenosti střelit míček přesně do jamky. Umožní vám také kolíčky označit vnější dráhu, po které se má hlava putteru pohybovat. Kolíky pak zabrání překročení hlavy mimo vyžadovaný prostor. Jakmile si zlepšíte dovednosti, můžete si postupně zmenšovat velikost branky, do které golfový míček umísťujete.

Homogenní golfová podložka

Golfová podložka je vyrobena z homogenního materiálu a dá vám trochu jiný pocit než při hře na golfovém hřišti. I když jde úder na greenu trochu před míček, lopatka hole se pokaždé dostane i pod něj a vytrhne při odpalu kousek trávy. Gelová golfová podložka se při odpalu přizpůsobí síle nárazu lopatky a tím dokonale simuluje zásah povrchu zatravněného hřiště. Trefa před míčkem má při tréninku stejně realistický efekt. Množství gelu, který lopatka musí překonat, je tedy tak značné, že síla úderu výrazně klesá. Trénink je naprosto dokonalý.

Golfová podložka s jamkou pro puttování

Golfová tréninková podložka s jamkou do puttování má ve spodní části výčnělky, které na přírodním i umělém podkladu zvyšují stabilitu jamky. Profilovaná jamka vrací příliš tvrdě zasažený míček na tutéž vzdálenost, na jakou by se vám na greenu odkutálel za jamku. Současně poskytuje možnost zastavit golfový míček, který byl při odpalu s dobrým švihem zasažen správně zvolenou silou.

Tréninkové podložky

Tréninkové podložky mají skvělou texturu a zdařilé příslušenství v sadě. Můžete si je také vyzkoušet ve fitting centru. Tato pečlivě promyšlená profesionální tréninková zařízení jsou vyvinuta pro konkrétní potřebu zdokonalení se při golfové hře. Podložky na trénink se liší cenou, rozměry i funkcemi. Sady se dají rozšířit o promyšlené prvky herní techniky, které vám nácvik zpestří. Pokud stále váháte, řekněte nám, co chcete ve svém stylu hry vylepšit. My vám s výběrem rádi a ochotně pomůžeme.

Futbalové predpovede a tipy na stávkovanie

Vyhrávať futbalové zápasy je cieľom alebo snom každého online hráča v Taliansku.

Lunchboxy – ideální řešení pro zdravé a pohodlné stravování v práci a ve škole

Lunchboxy, také známé jako obaly na jídlo, se staly nedílnou součástí naší každodenní rutiny.

Nejlepší aplikace do auta

Pokud jste jeden ze šťastlivců, kteří vlastní automobil a nemáte přehled o všem, co s autem provádíte, případně co všechno Vám auto samotné nabízí, můžete si stáhnout zajímavé automobilové aplikace do Vašeho mobilního telefonu.