Becher´s Bar

Becher´s Bar

Noční bar zařízený ve stylu klasických staroanglických barů z počátku 20. století. Gurmánské speciality doprovází pestrý výběr koktejlů, piva a rozsáhlý vinný lístek. K poslechu a tanci hraje živá kapela (nebo DJ). Kapacita je 75 míst.

ZAVŘENO (Otevírá v So 19:00)

Goethe`s Beer House - Goethova Pivnice

Goethe`s Beer House - Goethova Pivnice

Provozujeme restauraci s nabídkou české kuchyně a českého čepovaného piva Bernard. K dispozici je posezení na venkovní zahrádce.

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

LOKÁL Pod Divadlem

Provoz restaurace s nabídkou teplé i studené kuchyně a čepovaného piva. Služby: Wi-Fi, Platba kartou, Se psem, Zahrádka, Stravenky, Ryzlink rýnský, Pilsner Urquell, Dárkové poukazy, Rozvoz, Výdej s sebou.

58 kmPlzeň - Vnitřní Město, Bezručova 315/34

ZAVŘENO (Otevírá v So 11:00)

Café illusion history

Café restaurant ve stylu 30. nabízí 30 míst uvnitř a 30 míst na letní zahrádce. Široký výběr káv, moučníků, studeného i teplého jídla a nápojů. Součástí je také nekuřácký salónek.

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Muffin Café

Muffin Café

Provozujeme kavárnu s cukrárnou a občerstvením, čerstvě pražená káva z Costa Rica, s certifikátem SCACR, výběr čajů. V nabídce najdete také pizzu, toasty, hranolky nebo panini, širokou nabídku zákusků a muffinů, dětské nápoje a jídla. Dětské hřiště.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Restaurace Elixír

Provoz nekuřácké restaurace s nabídkou denního menu, grilovaných specialit, salátů a koktejlů. Možnost pořádání svateb, rodinných oslav a firemních akcí. Restaurace se nachází v zámku Valdštejn. Služby: Parkoviště, Wi-Fi, Platba kartou, Dětský koutek, ...

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Paradise BAR

Provoz baru.

ZAVŘENO (Otevírá v So 17:00)