KRÄNZLE, spol. s r. o.

KRÄNZLE, spol. s r. o.

Výhradní zástupce výrobního závodu německé firmy Kränzle pro Českou republiku. Na český a slovenský trh dodáváme vysokotlaké čisticí stroje, průmyslové vysavače a zametací stroje. Pro profesionální čištění a další procesy, jako je sanace betonu, při kterých …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Krufin, s.r.o.

Krufin, s.r.o.

Výroba a prodej mycích a úklidových prostředků. Hygienické potřeby, pleny a jiné. Při vyšším odběru jsou smluvní ceny. Firma zaměstnává více než 50% lidí se změněnou pracovní schopností.

26 kmSokolov, Vítězná 2201

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Nemocnice Žatec, o.p.s. - Lékárna Na Poliklinice

Prodej farmaceutických přípravků.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Uklizenoshop.cz

Internetový prodej úklidových prostředků. V sortimentu najdete zásobníky, dávkovače, hygienický materiál, čisticí prostředky, vysavače, stroje, čističe, koupelnové a WC doplňky, gastro vybavení a zahradní doplňky.

Lékárna ARNIKA Most, s.r.o.

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

TETA drogerie

Provozujeme drogerii s nabídkou pleťové, tělové, vlasové a dekorativní kosmetiky a parfémů. Zakoupíte zde také dárkové sady výrobků. Prodáváme čisticí, prací, dezinfekční a mycí prostředky. Sortiment také zahrnuje toaletní a hygienické potřeby, nátěrové barvy …

TRAST KLATOVY, s.r.o.

Velkoobchodní prodej papíru. Nabídka obalů, školních a kancelářských potřeb, gastro papíru, fólií, sešitů, desek, šanonů, kelímků, tácků či ubrousků.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Hygienické laboratoře, analýzy vod, ovzduší, mikroklima, měření hluku, osvětlení, kontrola sterilizátorů, očkování, pracovní lékařství.

TRE'D spol. s r.o.

Provádíme deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a likvidaci nežádoucích travin či plevelů. Zajišťujeme ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu i houbám a protipožární nástřiky dřevěných konstrukcí. Montujeme zábrany proti holubům a uklízíme půdy od holubího trusu.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Zdravotnická prodejna Horažďovice

Zdravotnická prodejna Horažďovice

Prodáváme rehabilitační a ortopedické pomůcky. Inkontineční, diabetické, anatomické a protetické potřeby, pro tělesně postižené. Zdravotní obuv, tonometry a glukometry, chodítka, inhalátory, tlakoměry, berle, hole a chodítka. Nabízíme odborné konzultace.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Habla CZ, s.r.o.

Výroba přípravků a systémů pro čištění a dezinfekci. Jsme dodavatelem speciálních čistících a dezinfekčních přípravků pro čistění v potravinářském průmyslu, gastronomii a zpracovatelském průmyslu.

61 kmPlzeň - Božkov, Božkovské náměstí 129/19 + pobočka